- -28,12 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Funcții | Fresh зона 0 градуса, Iluminare LED |
| Volumul net al congelatorului | 90 l |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 90 l |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 107 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 90 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 48 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 24 luni |