- -15,34 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 16 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 2 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Нетен обем хладилник | 97 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N - ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 70 W |
| Захранващо напрежение | 220-240V/50Hz |
| Годишна енергийна консумация | 175 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Дневен разход на енергия | 0.479 kWh |
| Цвят | Черен |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 113 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Общ брутен обем | 113 l |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 55.3 cm |
| Дълбочина | 57.4 cm |
| Тегло | 29.5 Kg |
| Гаранция | 5 Години |