- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 16 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 2 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 97 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 2 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N - ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 70 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240V/50Hz |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 175 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.479 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 113 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Συνολικός ακαθάριστος όγκος | 113 l |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 55.3 cm |
| Βάθος | 57.4 cm |
| Βάρος | 29.5 Kg |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |