- -15,34 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 16 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 2 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Frigider cu volum net | 97 l |
| Numărul de rafturi frigider | 2 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N - ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Putere | 70 W |
| Tensiunea de alimentare | 220-240V/50Hz |
| Consumul anual de energie | 175 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.479 kWh |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 113 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Volumul total brut | 113 l |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 55.3 cm |
| Adâncime | 57.4 cm |
| Greutate | 29.5 Kg |
| Garanție | 5 ani |