- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Функции | Регулируеми рафтове |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 2 |
| Брой рафтове хладилник | 1 |
| Мощност | 42 W |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 17.4 cm |
| Дълбочина | 24.7 cm |
| Гаранция | 24 месеца |