- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Funcții | Rafturi reglabile |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Numărul de rafturi frigider | 1 |
| Putere | 42 W |
| Culoare | Alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 17.4 cm |
| Adâncime | 24.7 cm |
| Garanție | 24 месеца |