- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Регулируеми рафтове |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 1 |
| Εξουσία | 42 W |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 17.4 cm |
| Βάθος | 24.7 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |