- -10,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 3 |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 94 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N-ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 85 W |
| Годишна енергийна консумация | 86 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | Е |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Нетен обем | 94 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 86.4 cm |
| Ширина | 47.2 cm |
| Дълбочина | 44.6 cm |
| Гаранция | 60 месеца |