- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 3 |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 94 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 2 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N-ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 85 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 86 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | Е |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Καθαρός όγκος | 94 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 86.4 cm |
| Πλάτος | 47.2 cm |
| Βάθος | 44.6 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |