- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 3 |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 94 l |
| Numărul de rafturi frigider | 2 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N-ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Putere | 85 W |
| Consumul anual de energie | 86 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | Е |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Volumul net | 94 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 86.4 cm |
| Lăţime | 47.2 cm |
| Adâncime | 44.6 cm |
| Garanție | 60 luni |