- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 90 l |
| Охладителен агент | R 600 a |
| Годишна енергийна консумация | 85 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 47.5 cm |
| Дълбочина | 44.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |