- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 90 l |
| Agent de răcire | R 600 a |
| Consumul anual de energie | 85 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 47.5 cm |
| Adâncime | 44.5 cm |
| Garanție | 24 luni |