- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 90 l |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600 a |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 85 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 47.5 cm |
| Βάθος | 44.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |