
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Функции | Регулируеми рафтове |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем хладилник | 4 l |
| Брой рафтове хладилник | 1 |
| Брой рафтове на врата | 1 |
| Мощност | 42 W |
| Захранващо напрежение | 240 V, 12 V |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 4 l |
| Височина | 24.1 cm |
| Ширина | 18.3 cm |
| Дълбочина | 27 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 1.55 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |