
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ψύξη AC: 42 W
- Θέρμανση AC: 38 W
- Ψύξη DC: 36 W
- Θέρμανση DC: 32 W
- Χωρητικότητα: 4 λίτρα
- Σύστημα ψύξης: Μονάδα Peltier
- Ψύξη: 18 - 22°C κάτω από τη θερμοκρασία περιβάλλοντος
- Θέρμανση: 18 - 22°C πάνω από τη θερμοκρασία περιβάλλοντος
- Εσωτερικός θάλαμος από αλουμίνιο (πιο αποτελεσματική κατανομή της θερμοκρασίας)
- Βολική λαβή μεταφοράς
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας AC: 1,8 μ.
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας DC: 2 m
- Τάση τροφοδοσίας: AC 220 - 240 V ~ 50 Hz / DC 12 V
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 24,1 x 18,3 x 27 cm
- Εσωτερικές διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 20,6 x 14 x 14,2 cm
- Βάρος: 1,55 kg
- Χρώμα: Λευκό
Λειτουργίες:
- Ψύξη
- Θέρμανση
Εσωτερική διαρρύθμιση:
- Αφαιρούμενο ράφι
- Θήκη στην πόρτα
Κατάλληλο για:
- Οικιακή χρήση
- Αυτοκίνητο
- Γραφείο
- Κάμπινγκ
- Ταξίδι
Το σετ περιλαμβάνει:
- Καλώδιο τροφοδοσίας AC
- Καλώδιο τροφοδοσίας DC
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Регулируеми рафтове |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 4 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 1 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 1 |
| Εξουσία | 42 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V, 12 V |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 4 l |
| Υψος | 24.1 cm |
| Πλάτος | 18.3 cm |
| Βάθος | 27 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 1.55 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |