
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Răcire AC: 42 W
- Încălzire CA: 38 W
- Răcire DC: 36 W
- Încălzire DC: 32 W
- Capacitate: 4 l
- Sistem de răcire: modul Peltier
- Răcire: 18 - 22 °C sub temperatura ambientală
- Încălzire: 18 - 22 °C peste temperatura ambientală
- Cameră interioară din aluminiu (distribuție mai eficientă a temperaturii)
- Mâner confortabil pentru transport
- Lungimea cablului de alimentare CA: 1,8 m
- Lungimea cablului de alimentare DC: 2 m
- Tensiune de alimentare: CA 220 - 240 V ~ 50 Hz / CC 12 V
- Dimensiuni (HxLxA): 24,1 x 18,3 x 27 cm
- Dimensiuni interioare (HxLxA): 20,6 x 14 x 14,2 cm
- Greutate: 1,55 kg
- Culoare: Alb
Funcții:
- Răcire
- Încălzire
Distribuție internă:
- Raft mobil
- Suport pe ușă
Potrivit pentru:
- Utilizare casnică
- Mașină
- Birou
- Camping
- Călătorii
Setul include:
- Cablu de alimentare CA
- Cablu de alimentare DC
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Funcții | Rafturi reglabile |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Frigider cu volum net | 4 l |
| Numărul de rafturi frigider | 1 |
| Număr de rafturi pe ușă | 1 |
| Putere | 42 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V, 12 V |
| Culoare | Alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 4 l |
| Înălţime | 24.1 cm |
| Lăţime | 18.3 cm |
| Adâncime | 27 cm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Greutate | 1.55 Kg |
| Garanție | 24 luni |