- Разпродажба!
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Нетен обем на фризера | 41 l |
| Нетен обем хладилник | 41 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 1 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 99 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Височина | 51 cm |
| Ширина | 44 cm |
| Дълбочина | 47 cm |
| Тегло | 14.5 Kg |