- La reducere!
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Volumul net al congelatorului | 41 l |
| Frigider cu volum net | 41 l |
| Numărul de rafturi frigider | 2 |
| Număr de rafturi pe ușă | 1 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 99 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Înălţime | 51 cm |
| Lăţime | 44 cm |
| Adâncime | 47 cm |
| Greutate | 14.5 Kg |