- Με έκπτωση!
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 41 l |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 41 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 2 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 1 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 99 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Υψος | 51 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Βάθος | 47 cm |
| Βάρος | 14.5 Kg |