- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мини хладилници |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 4 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 41 l |
| Брой рафтове хладилник | 2 |
| Брой рафтове на врата | 2 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 952 kWh |
| Цвят | Черен |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специални отделения | Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 510 мм |
| Ширина | 44 cm |
| Дълбочина | 470 мм |
| Предназначен за | Кухня |