- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 4 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 41 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 2 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 2 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 952 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ειδικοί θάλαμοι | Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 510 mm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Βάθος | 470 mm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |