- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 4 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 41 l |
| Numărul de rafturi frigider | 2 |
| Număr de rafturi pe ușă | 2 |
| Sistem de răcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 952 kWh |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Secții speciale | Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 510 mm |
| Lăţime | 44 cm |
| Adâncime | 470 mm |
| Destinate pentru | Bucătărie |