- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Мишки |
|
| Резолюция (dpi) | 800/1200/1600 |
| Други | 2.4 GHz безжична връзка |
| Зарядно | 2 х ААА батерии (не са включени) |
| Интерфейс мишка | USB, Wireless |
| Технология | Безжична, Optic |
| Цвят | Черен |
| Interface receiver | 2,4 GHz |
| Сензор | Оптичен сензор |
| Тип | Стандарт |
| Размери (mm) | 125x70x85 mm |