- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мишки |
|
| Ανάλυση (dpi) | 800/1200/1600 |
| Οι υπολοιποι | 2.4 GHz безжична връзка |
| Φορτιστής | 2 х ААА батерии (не са включени) |
| Διεπαφή ποντικιού | USB, Wireless |
| Τεχνολογία | Ασύρματος, Optic |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δέκτης διασύνδεσης | 2,4 GHz |
| Αισθητήρας | Оптичен сензор |
| Ενα είδος | Стандарт |
| Διαστάσεις (mm) | 125x70x85 mm |