- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мишки |
|
| Rezoluție (dpi) | 800/1200/1600 |
| Alții | 2.4 GHz безжична връзка |
| Încărcător | 2 х ААА батерии (не са включени) |
| Interfața mouse-ului | USB, Wireless |
| Tehnologie | Fara fir, Optic |
| Culoare | Negru |
| Receptor de interfață | 2,4 GHz |
| Senzor | Оптичен сензор |
| Tip | Стандарт |
| Dimensiuni (mm) | 125x70x85 mm |