- -76,82 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Сив |
| Капацитет | 5.7 l |
| Брой програми | 10 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Печене, Пържене |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Тегло | 6.5 Kg |
| Мощност | 1750 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |