- -76,82 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Gri |
| Capacitate | 5.7 l |
| Numar programe | 10 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Coacere, Prăjire |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Greutate | 6.5 Kg |
| Putere | 1750 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |