- -76,82 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Χωρητικότητα | 5.7 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Ψήσιμο, Τηγάνισμα |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Βάρος | 6.5 Kg |
| Εξουσία | 1750 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |