- -127,82 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Таймер |
| Капацитет | 6 l |
| Брой програми | 11 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Печене, Кисело мляко |
| Височина | 41 cm |
| Ширина | 39.1 cm |
| Дължина | 39.8 cm |
| Тегло | 10.7 Kg |
| Мощност | 1460 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |