- -127,82 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Χωρητικότητα | 6 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Ψήσιμο, Γιαούρτι |
| Υψος | 41 cm |
| Πλάτος | 39.1 cm |
| Μήκος | 39.8 cm |
| Βάρος | 10.7 Kg |
| Εξουσία | 1460 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |