- -127,82 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Temporizator |
| Capacitate | 6 l |
| Numar programe | 11 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Coacere, Iaurt |
| Inaltime | 41 cm |
| Latime | 39.1 cm |
| Lungime | 39.8 cm |
| Greutate | 10.7 Kg |
| Putere | 1460 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |