- -57,73 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Инокс, Пластмаса, ABS |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Запазване на топлината, Таймер, Автоматично изключване, Температурен контрол, Готвене под налягане |
| Капацитет | 7.5 l |
| Брой програми | 12 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Варене, Печене, Пържене, Пара, Претопляне, Кисело мляко, Паста, Хляб |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дължина на кабела | 0,8 m |
| Тегло | 11,3 Kg |
| Мощност | 1460 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Color | Инокс/Черен |
| Тип | Уред за бавно готвене |