- -57,73 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ελεγχος θερμοκρασίας, Готвене под налягане |
| Χωρητικότητα | 7.5 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 12 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Βρασμός, Ψήσιμο, Τηγάνισμα, Ατμός, Επαναθέρμανση, Γιαούρτι, Ζυμαρικά, Хляб |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 36 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0,8 m |
| Βάρος | 11,3 Kg |
| Εξουσία | 1460 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Χρώμα | Inox/Μαύρο |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα |