- -57,73 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Inox, Plastic, ABS |
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Conservarea căldurii, Temporizator, Oprirea automată, Controlul temperaturii, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 7.5 l |
| Numar programe | 12 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Gătit, Coacere, Prăjire, Aburi, Reîncălzire, Iaurt, Paste, Pâine |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lungime cablu | 0,8 m |
| Greutate | 11,3 Kg |
| Putere | 1460 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Inox / negru |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent |