(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Алуминий |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Функции | Запазване на топлината, Таймер, Автоматично изключване, Защита против прегряване, Готвене под налягане |
| Капацитет | 5.7 l |
| Брой програми | 9 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Варене, Пържене, Пара, Ориз, Претопляне, Кисело мляко |
| Материал контейнер | Керамика |
| Височина | 31.7 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Тегло | 5.4 Kg |
| Мощност | 1100 W |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Налягане | 80 kPa |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Температурен спектър на потока | 0 - 180°C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |