(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Готвене под налягане |
| Χωρητικότητα | 5.7 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 9 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Βρασμός, Τηγάνισμα, Ατμός, Ρύζι, Επαναθέρμανση, Γιαούρτι |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Κεραμικό |
| Υψος | 31.7 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Βάρος | 5.4 Kg |
| Εξουσία | 1100 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Πίεση | 80 kPa |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0 - 180°C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |