(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare | Inox, Negru |
| Functii | Conservarea căldurii, Temporizator, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 5.7 l |
| Numar programe | 9 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Gătit, Prăjire, Aburi, Orez, Reîncălzire, Iaurt |
| Material recipient | Ceramică |
| Inaltime | 31.7 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Greutate | 5.4 Kg |
| Putere | 1100 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Presiune | 80 kPa |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Interval temperatura | 0 - 180°C |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |