(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Стомана, ABS |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Температурен контрол, Защита против прегряване, Термостат |
| Капацитет | 5.5 l |
| Брой програми | 5 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Мощност | 1650 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |