(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Oţel, ABS |
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Controlul temperaturii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Termostat |
| Capacitate | 5.5 l |
| Numar programe | 5 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Putere | 1650 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |