(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι, ABS |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Προστασία από υπερθέρμανση, Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 5.5 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Εξουσία | 1650 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |