- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Капацитет | 0 l |
| Брой програми | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 38.5 cm |
| Мощност | 1200 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за бавно готвене |