- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 38.5 cm |
| Εξουσία | 1200 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα |