- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Capacitate | 0 l |
| Numar programe | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 38.5 cm |
| Putere | 1200 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent |