- -56,29 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Стомана, Платмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Отложен старт, Температурен контрол, Защита против прегряване, Система за сигурност, Готвене под налягане |
| Капацитет | 5 l |
| Брой програми | 35 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 26.2 cm |
| Ширина | 28.5 cm |
| Дължина | 38.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Мощност | 1000 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Тип | Уред за готвене под налягане |