- -56,29 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι, Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Καθυστερημένη έναρξη, Ελεγχος θερμοκρασίας, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα ασφαλείας, Готвене под налягане |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 35 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 26.2 cm |
| Πλάτος | 28.5 cm |
| Μήκος | 38.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Εξουσία | 1000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |