- -56,29 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Oţel, Țesătură |
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, Start intarziat, Controlul temperaturii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sistem de securitate, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 5 l |
| Numar programe | 35 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 26.2 cm |
| Latime | 28.5 cm |
| Lungime | 38.5 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Putere | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip | Presurizat |