
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Температурен контрол, Система за сигурност |
| Капацитет | 7.6 l |
| Брой програми | 13 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 33.8 cm |
| Ширина | 37.6 cm |
| Дължина | 36.1 cm |
| Тегло | 7 Kg |
| Мощност | 1200 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за бавно готвене, Уред за готвене под налягане, Уред за готвене с вакуум |