
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Argint |
| Functii | Controlul temperaturii, Sistem de securitate |
| Capacitate | 7.6 l |
| Numar programe | 13 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 33.8 cm |
| Latime | 37.6 cm |
| Lungime | 36.1 cm |
| Greutate | 7 Kg |
| Putere | 1200 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent, Presurizat, Vid |