
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ασφαλείας |
| Χωρητικότητα | 7.6 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 13 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 33.8 cm |
| Πλάτος | 37.6 cm |
| Μήκος | 36.1 cm |
| Βάρος | 7 Kg |
| Εξουσία | 1200 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα, Χύτρα ταχύτητος, Уред за готвене с вакуум |