- -8,24 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Защита против прегряване |
| Капацитет | 0 l |
| Брой програми | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Мощност | 1500 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |